Bize Ulaşın:
+90 (542) 665 2554
+90 (850) 840 7519
+90 (850) 840 7519 Pzrtesi - Cmrtesi 08:00-18:00
info@dizaynsoft.net 7 / 24 Destek
Serdivan / SAKARYA İstiklal Mh. Çark Cd.
Fiyat Hesaplama

BİZ KİMİZ?

Dizayn Soft; teknolojinin sunduğu tüm olanaklar ile her sektör ve ölçekten şirketlere, yenilikçi yaklaşımlar ve yeni teknolojilerle yazılım çözümleri sunmak için hizmete başlamıştır. İstanbul’da faaliyetlerini sürdürmekte olan Dizayn Soft, ürettiği çözümler ve müşteri memnuniyetinin yanı sıra çevresel ve toplumsal konulardaki duyarlılığıyla da Türkiye’nin öncü firması olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Bilim ve Teknoloji gün geçtikçe gelişmekte ve güçlenmektedir. Dünyada Bilim ve Teknoloji’de yaşanan büyüme ile ülkemiz de, bilgi ve teknoloji toplumu olma yönünde bir sürece girmiş ve çalışmalarına devam etmektedir.
Ekonomik büyüme ile de güçlenen bilgi toplumu, kurumları bilgi ve iletişim teknolojilerini daha güçlü hale getirme ve insan kaynaklarının daha nitelikli ve yetkin hale getirilmesine neden olmuştur.
Dizayn Soft olarak felsefemiz günümüzde yoğun rekabet koşulları içerisinde sürekli değişim süreci yaşayan kuruluşlara bilişim sistemlerini daha etkili ve verimli kullanmalarını sağlamak için kurumsal yazılım ve özel yazılım hizmetleri vermektir.

Çalışma modelimizin size sağladığı en büyük bir diğer avantajı ise yazılım uzmanları ile bire bir temas halinde olduğunuz için zamandan tasarruf ederek daha hızlı sonuç almış olursunuz.

Dizayn Soft çözümleri, ihtiyaç duyulan çözüme geniş bir bakış açısıyla bakar ve analiz eder, yenilikçi, yüksek teknoloji çözümler sunar. Hizmetlerini müşteri odaklı olarak sunan Dizayn Soft sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanır.

SEKTÖREL ÇÖZÜMLER

    Kurumsal Portal Çözümleri
    Mobil Uygulamalar
    Performans Değerlendirme Sistemleri
    Yetkinlik Yönetim ve Gelişim Sistemleri
    E-Ticaret Sistemi
    Kurumsal E-Öğrenme Çözümleri
    Kurumsal Web Sitesi


TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ
    Altyapı Çözümleri
    Sistem Yazılımları
    Proje Portföy Yönetimi
    BT Yönetimi
 

UYGULAMA GELİŞTİRME
    Uygulama Geliştirme Hizmetleri
    Mobil Uygulamalar
    Kullanıcı Deneyimi ve Ara yüz Tasarımı


  DANIŞMANLIK
    Yazılım Geliştirme Hizmetleri
    Proje Yönetim Hizmetleri
    Çözüm Uyarlama Hizmetleri
    Sistem Yönetim Hizmetleri
    Uyum Danışmanlığı

 

Teklif İste

Uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlıyacaktır *