Bize Ulaşın:
+90 (542) 665 2554
+90 (850) 840 7519
+90 (850) 840 7519 Pzrtesi - Cmrtesi 08:00-18:00
info@dizaynsoft.net 7 / 24 Destek
Serdivan / SAKARYA İstiklal Mh. Çark Cd.
Fiyat Hesaplama

Arama motorlarında rakiplerinize istinaden aksiyon almak için mutlaka seo hizmeti almalısınız. Ancak alacağınız hizmet günümüzün kuralları ve değişen arama motoru algoritmaları ile koordine olmalıdır. Aksi halde web sayfanıza faydalı olduğunu düşünerek yaptırmış olduğunuz seo çalışmalarının geri dönüşümü olumsuz olacaktır. Bu nedenle seo danışmanlığı hizmeti almak istediğiniz firmayı yada kişiyi doğru seçmenizde büyük önem var.

Değerli ziyaretçilerimiz Dizayn Soft bünyesinde alanında gerçekten profesyonel, güncel algoritmalarla ve arama motorları ile arası iyi, çok fazla sayıda başarılı seo operasyonu yönetmiş ve donanımlı seo danışmanlarımız bulunmaktadır.

SEO Danışmanlığı Hizmeti Almak İstiyorum!

Kurumsal yada bireysel bir müşteri olmanızın bizim için bir önemi yok. Bizimle çalışmak için arama motorlarında yükselmek istemeniz ve bir web sayfanızın olması yeterli.

SEO Danışmanlığı Neleri Kapsar?

Öncelikle dilediğiniz zaman çeşitli iletişim kanalları aracılığı ile bize her zaman ulaşabilme ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi almanızı kapsar. Size sunmuş olduğumuz seo danışmanlığı hizmetimiz dahilinde çalışma saatlerimiz içerisinde dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Buna istinaden aşağıda bahsetmiş olduğumuz konularda çalışmalar yapmak veya çalışmaların yapılması doğrultusunda sizleri yönlendirmek seo danışmanlığı kapsamına girer. (Bize hemen ulaşmak için web sayfamızın sağ alt köşesinde bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.)

 

Site içi optimizasyon:
Web sayfalarınızı optimize etmeden arama motorlarında dilediğiniz gibi yükselmeniz pekte mümkün değil. İlk olarak web sayfalarınızı günümüz arama motoru kurallarına ve ziyaretçilerinize göre optimize ediyoruz!

 

Yüksek Kaliteli Backlink İnşaası:
Web sayfanız ile alakalı mecralardan geri dönüşümü yüksek backlink ediniyoruz. Size ve web sayfanıza özel bir link ağı oluşturup arama motorlarında garantili ve risksiz yükselmenizi sağlıyoruz!

 

Anahtar Kelime Analizi:
Anahtar kelimelerinizi seçmekte ve size hangi kelimenin iş getireceğini bilmekte zorlanabilirsiniz. SEO Danışmanlığı hizmeti dahilinde anahtar kelimelerinizi birlikte analiz edecek ve size en yüksek kazanç hedefleyen kelime gruplarına çalışacağız.

 

Doğru ve yüksek trafikle orantılı artan satış:
SEO danışmanlık hizmeti verdiğimiz web sayfanızın yaptığımız yüksek kaliteli seo çalışmaları ile trafiğinin artması ve artan potansiyel trafiği aktif müşteriye dönüştürmenizi sağlamaya yardımcı olacağız.

Ve yaptığımız bütün çalışmaları tarafınıza her hafta rapor olarak sunacağız.

Teklif İste

Uzman ekibimiz size en kısa sürede dönüş sağlıyacaktır *